Українцям варто замінити старі котли на біопаливні


07.09.2014
 

 
Альтернативою газу при обігріванні приватних будинків може стати біопаливо. Але сам термін цього виду палива є новим для України, не дуже відомі і способи його використання в приватних помешканнях. Одним з варіантів біопалива є пелети.
В сусідніх європейських країнах для обігрівання приміщень використовують пелетні каміни. В Італії, Скандинавії, Франції чи в Німеччині такі системи монтують в такій же кількості, як і системи з камінами на дерево. Варто розглянути переваги, котрі дають пелетні каміни.

Самі пелети, це спресована чиста тирса дерев. Вони не мають жодних додатків і клею, практично це дерево, але краще приготовлене для горіння – сухе і однорідне. 
Пелети мають калорійність до 20 МДж/кг, котра вища від калорійності дерева, більша від калорійності бурого вугілля. Можна порівнювати з якісним вугіллям.
При спалюванні пелет, як біопалива, не погіршується екосистема – викиди в атмосферу є в такій кількості, що вона компенсується поглинаннями вуглекислого газу при рості дерева.

Перенесення пелет в приміщення є простішим, немає бруду, котрий завжди буде при використанні дров. Це паливо піддається автоматизації – є системи на пелетах з автоматичною подачею, котрий може забезпечити роботу на довший час. Кількість попелу дуже незначна. 
Самі пелетні каміни є красивими пристроями, котрі мають різний дизайн і гармонійно можуть бути встановленими в кімнаті, а не в котельні. Отримується можливість не тільки альтернативного обігрівання будинку, але й приємного проведення часу при спогляданні палаючого вогню. 

Каміни можуть бути повітряними і водяними, тобто, приєнаними до загальної системи водяного обігрівання. Димові гази виводяться димоходом, котрий має діаметр 80-100 мм, що полегшує монтування.
У ситуації відсутності газу, пелетні каміни мають шанси зайняти свою нішу в системах обігрівання українських будинків.

Новости
09.09.2014
Третья промышленная революция – солнце с ветром, водород, 3D-принтеры
07.09.2014
Все більше українців міняють газові котли на теплові насоси
07.09.2014
Сонячні колектори: міфи та практика використання
07.09.2014
Сонячні батареї для дачі - достатньо 3-х панелей
07.09.2014
Українцям варто замінити старі котли на біопаливні
Архив новостей
Copyright © 2011-2014 ecos.net.ua
разработка сайта: dryzi.net
купить брус в днепропетровске пенная мойка оборудования